Czy cena Bitcoin spadnie poniżej 6700 $? Wykres 200WMA ma odpowiedź

Category: Każdego Miesiąca
17 lutego 2021

24 września 2020 r

200-tygodniowy normalny ruch Bitcoina (200WMA) wzrastał o około 200 USD każdego miesiąca, a nowe informacje pokazują, że obecny dolny próg wartości referencyjnych kryptograficznych pieniędzy wynosi 6700 USD.

W tweecie PlanB, badacz, który zbudował dobrze znany model Stock-to-Flow (S2F), powiedział, że Bitcoin nigdy nie spadł poniżej obecnego 200WMA. Wykres udostępniony przez PlanB pokazał koszt Bitcoina wraz z 200-tygodniową ruchomą normą. Bitcoin po raz pierwszy skontaktował się z 200WMA w 2015 r. I ponownie na początku 2019 r. Ostatni raz, gdy koszt Bitcoina prawie zetknął się z 200WMA miał miejsce w marcu 2020 r., Kiedy to szybko zderzył się z kwotą poniżej 4 000 USD w trakcie wypadku w sektorach biznesowych na całym świecie.

W przypadku, gdy poprzednia historia odzwierciedlałaby przyszłe postępowanie, w tym momencie obecne 200WMA na poziomie 6700 $ powinno przemawiać do dolnego poziomu wartości Bitcoina i nigdy nie może spaść niżej, ujawnił Cointelegraph.

„BTC 200WMA nigdy nie spada. Zamknięcie BTC z miesiąca na miesiąc nigdy nie było poniżej 200WMA , powiedział PlanB we wrześniu. W tym momencie liczba ta wynosiła 6600 USD.

Wówczas wieloryby lub nabywcy dużej ilości Bitcoinów mieli wszelkie zamiary powstrzymywania się przed zakupem na poziomie około 8800 USD. „Wspaniała gotówka ma swoje oferty w wysokości 8800 $. Spodziewam się, że baza prawdopodobnie będzie się tam znajdować – powiedział Cole Garner, prowadzący śledztwo w łańcuchu, jak szczegółowo opisał Cointelegraph.

Pomimo obecnej, nieaktualnej wartości Bitcoina, pojęcie wokół wzorca kryptograficznego pieniędzy pozostało pełne nadziei i zwyżkowe. Pomogły temu różne zwyżkowe oczekiwania, w tym model S2F PlanB, który zakładał, że Bitcoin będzie stopniowo przesuwać się do 100,00 USD, a do 2024 r. Będzie wymieniany po normalnym poziomie 288000 USD za BTC. Ta wartość docelowa przewyższa większość prognoz dotyczących przyszłego kosztu Bitcoina, z wyjątkiem handlowca na dużą skalę Raoula Pal, który powiedział, że 1 BTC może być wart około 1 miliona dolarów na pięć lat.

Kontynuacja hitowej gry Among Us anulowana

Boris Johnson’s Brexit Bill może podnieść cenę Coca-Coli, ostrzega nowy szef firmy

Możesz polubićUNIA PILOTÓW „ MA PEWNOŚĆ W EASYJET ” POMIMO WYCIEKOWANY KOMENTARZ W SPRAWIE FINANSÓW „ DIRE ”

Air NZ zaczyna korzystać z pożyczki w wysokości 900 mln USD; Plany zakończenia pozyskiwania kapitału do czerwca

The Art of Whisky: Retro Trove of Archive Plakaty rzucają światło na historię – i tajemnicę – whisky

Emeryci chcą podwyżki emerytury o 2,5%

Może nadszedł czas, aby uwierzyć w Bank of America

Czym są Nvidia i Arm? A dlaczego rozmawiają o spotkaniu?

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się

Zostaw odpowiedźMusisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

BiznesUNIA PILOTÓW „ MA PEWNOŚĆ W EASYJET ” POMIMO WYCIEKOWANY KOMENTARZ W SPRAWIE FINANSÓW „ DIRE ”26 września 2020 r

Brytyjskie Stowarzyszenie Pilotów Linii Lotniczych (Balpa) wyczerpująco odrzuciło niepokój związany z dobrobytem finansowym easyJet po tym, jak przedstawiciel stowarzyszenia powiedział, że samolot „wisi na sznurku.

W rozlanym nagraniu BBC News Martin Entwisle powiedział, że organizacja znajduje się w „absurdalnie krytycznej sytuacji.

Podczas wprowadzenia do osób z grupy Balpa, Entwisle powiedział, że po spotkaniu z Andrew Findlayem, dyrektorem finansowym przewoźnika, poczuł: „Okoliczność jest rozpaczliwa.

„Myślę, że najprostszym podejściem jest to, że organizacja ledwo przetrwała.

„Jeśli nie mamy szansy, że następnego lata nie będziemy mieli przyzwoitego lata i nie zarobimy dużo pieniędzy, naprawdę nie będziemy mieli pracy.

Jednak główny sekretarz Balpy, Brian Strutton, ujawnił The Independent: „Nagły wypadek podczas lotu jest godny uwagi i jest czymś, co prezentujemy od dłuższego czasu.

„Zarejestrowano pobliskiego przedstawiciela, który dał własne wyobrażenie o części wyzwań, przed którymi stoi easyJet – podobnie jak wszyscy przewoźnicy -.

„Tak czy inaczej, Balpa wierzy w rynkową strategię easyJet, aby przezwyciężyć ten zimowy okres i pomóc w odbudowie finansowej Wielkiej Brytanii w nadchodzących miesiącach.

Historia rozeszła się kilka godzin po tym, jak Balpa i easyJet zgłosiły porozumienie, które zamierza zachować strategiczny dystans od wszelkich koniecznych cięć działań pilotów. Podczas gdy 60 zespołów lotniczych podejmie celowe powtórzenia, 1500 potwierdziło, że próba zabezpieczenia stanowisk współpracowników wymaga niewielkiej obsługi.

Przedstawiciel easyJet stwierdził: „Konto nie odzwierciedla tego, co powiedział easyJet lub jego dyrektor finansowy. Byliśmy jasne, że cała firma została dotknięta pandemią, w każdym razie easyJet przyjął rozsądną strategię ograniczenia i właściwe działania w zakresie oszczędzania pieniędzy. Statek powietrzny nadal kontroluje wszystkie wybory dotyczące płynności, jednak nie zostały one podjęte.

„Jak powiedzieliśmy podczas naszej bieżącej aktualizacji wymiany, zmieniające się ograniczenia i izolowane potrzeby wciąż wpływają na pewność klientów, jeśli chodzi o rezerwację przedsięwzięcia, więc nadal zwracamy się do rządu Wielkiej Brytanii o pomoc w tym segmencie.

Przedstawiciel administracji stwierdził: „Naszą potrzebą jest konsekwentnie dbanie o dobro poszczególnych osób i NHS.

„Niemniej jednak dodatkowo zaoferowaliśmy fenomenalną pomoc w branży lotniczej i wcześnie podjęliśmy decyzję o otwarciu terminali lotniczych, kredytach, odroczeniu opłat i wypłacaniu wynagrodzeń osobom indywidualnym za pośrednictwem działki wakacyjnej.

Plotkowe ciekawostki na temat finansowego dobrobytu samolotów mogą zaszkodzić, wzbudzając zaufanie do zbliżających się odkrywców – jakkolwiek zwykle zapoczątkowują je rywale.

Nawiasem mówiąc, komentarze pana Entwisle dotyczące nadchodzącej zimy odzwierciedlają głębokie zmartwienie całej brytyjskiej branży lotniczej.

Ponieważ izolowane ograniczenia Wielkiej Brytanii osłabiają podróżowanie do większości zastrzeżeń easyJet, w tym Francji, Portugalii i Hiszpanii, umawianie terminów na zimę wyparowuje.

Na kluczowym interfejsie Gatwick-Malaga loty easyJet są dostępne w październiku za 34 funty zwrotu – około jednej czwartej normalnej opłaty, która ma zwrócić początkową inwestycję.

Przed tygodniem Michael O’Leary, dyrektor generalny Ryanair, powiedział, że w listopadzie i grudniu liczba nominacji spadła o 90% w porównaniu z rokiem wstecz.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy