Dlaczego nie mogę otworzyć konta bankowego

Category: Twoim Raporcie
17 lutego 2021

To naprawdę dziwne. Otworzyłem konto Chase z bonusem rejestracyjnym w wysokości 300 $ pod koniec marca i byłem trochę zdenerwowany – Chase był największym wierzycielem w moim BK7 z 2010 roku, stracili na mnie nieco poniżej 20 000 $. Otwarcie konta było bardzo przyjemne, otworzył ją kierownik oddziału konto (oddział w małym mieście) i pochwaliła mnie za kupon o wartości 300 $, powiedziała, że ​​rzadko widzi taki duży. Trochę czasu zajęło jej wpisywanie rzeczy do komputera i zapytałem: „Nie wyciągasz mojego raportu kredytowego, prawda? Nie ubiegam się o kredyt. Zapewniła mnie, że wszystko, co sprawdziła, to ChexSystem i wszystko poszło dobrze. Wiem, że mój ChexSytem jest w porządku, jeśli w ogóle mam plik – nigdy w życiu nie miałem problemu z NSF ani bankiem. Masz nawet kartę Chase Freedom,Gdyby wyciągnęli mój Experian lub nawet swoje wewnętrzne dane na temat mnie i zobaczyli te konta Chase CC BK, wątpię, czy otworzyliby konto czekowe, zwłaszcza z dużą premią za rejestrację. Ale kiedy tylko otwierasz konto bankowe – i nie ubiegasz się o kredyt – nie powinni wyciągać raportu kredytowego.

Przepraszam, że popadłeś w te wszystkie kłopoty i wypadłeś krótko.

Zgadzam się . chyba że poprosiłeś o ochronę debetu na koncie, powinno to być tylko wyciągnięcie Chex. Otrzymałeś zapytanie dotyczące EX?

Osobiście bym to przekonywał. Najpierw skontaktuję się z menedżerem banku, a jeśli to nie rozwiąże problemu, eskluję do EO.

 • Oznacz jako nowe
 • ZakładkaSubskrybujNiemySubskrybuj kanał RSSPermalinkWydrukowaćEmail do przyjacielaZgłoś nieodpowiednie treściTo naprawdę dziwne. Otworzyłem konto Chase z bonusem rejestracyjnym w wysokości 300 $ pod koniec marca i byłem trochę zdenerwowany – Chase był największym wierzycielem w moim BK7 z 2010 roku, stracili na mnie nieco poniżej 20 000 $. Otwarcie konta było bardzo przyjemne, otworzył ją kierownik oddziału konto (oddział w małym mieście) i pochwaliła mnie za kupon o wartości 300 $, powiedziała, że ​​rzadko widzi taki duży. Trochę czasu zajęło jej wpisywanie rzeczy do komputera i zapytałem: „Nie wyciągasz mojego raportu kredytowego, prawda? Nie ubiegam się o kredyt. Zapewniła mnie, że wszystko, co sprawdziła, to ChexSystem i wszystko poszło dobrze. Wiem, że mój ChexSytem jest w porządku, jeśli w ogóle mam plik – nigdy w życiu nie miałem problemu z NSF ani bankiem. Masz nawet kartę Chase Freedom,Gdyby wyciągnęli mój Experian lub nawet swoje wewnętrzne dane na temat mnie i zobaczyli te konta Chase CC BK, wątpię, czy otworzyliby konto czekowe, zwłaszcza z dużą premią za rejestrację. Ale kiedy tylko otwierasz konto bankowe – i nie ubiegasz się o kredyt – nie powinni wyciągać raportu kredytowego.

  Przepraszam, że popadłeś w te wszystkie kłopoty i wypadłeś krótko.

  Zgadzam się . chyba że poprosiłeś o ochronę debetu na koncie, powinno to być tylko wyciągnięcie Chex. Otrzymałeś zapytanie dotyczące EX?

  Osobiście bym to przekonywał. Najpierw skontaktuję się z menedżerem banku, a jeśli to nie rozwiąże problemu, eskluję do EO.

  Nie, zawsze odmawiam ochrony kredytu w rachunku bieżącym i nie otrzymałem zapytania, jeśli przeprowadziliby „przegląd SP, zobaczyłbym to dopiero w moim darmowym raporcie rocznym. Poza uzyskaniem ustnego zapewnienia menedżera, że ​​nie wyciąga mojego CR, sprawdziłem wszystko, co podpisałem, aby upewnić się, że nie upoważniam ich do ściągnięcia mojego CR. Być może na tym polega różnica, gdyby DeeBee skorzystała z ochrony debetu, byłby to ważny powód do wycofania CR, ale ponieważ ma kartę Chase Freedom, wątpię, czy jej CR ma jakieś poważne problemy. Powiedziała, że ​​dostanie raport EX w przyszłym tygodniu, mam nadzieję, że wróci i rozwiąże zagadkę.

 • Oznacz jako nowe
 • ZakładkaSubskrybujNiemySubskrybuj kanał RSSPermalinkWydrukowaćEmail do przyjacielaZgłoś nieodpowiednie treściCzy bank Chase był w innym stanie niż twoje miejsce zamieszkania?

  Trudno mi to zrozumieć osobiście, chyba że natknąłeś się na coś tak archaicznego, nie myśl, że to ma znaczenie, ale instytucja finansowa może prowadzić działalność tylko na podstawie stanu po stanie (dlatego tak wiele małych banków jest kupowanych historycznie), nie jestem pewien, jak uzyskać wolność, a nie konto czekowe, chyba że coś jest dziwne.

  Produkty
 • Dom
 • Jak to działacennikPlany rodzinneUczyć się
 • Edukacja
 • SpołecznośćWsparcieBlogFirma
 • O nas
 • Warunki korzystaniaPolityka prywatnościProgram partnerskiPobierz naszą aplikacjęPodążaj za namiEdukacja kredytowa
 • Oceny kredytowe
 • Co to jest FICO Score?Wersje FICO ScoreJak obliczane są wynikiHistoria płatnościKwota długuDługość historii kredytowejMix kredytówNowy kredytRaporty kredytoweCo jest w twoim raporcieBiuraZapytaniaBłędy w raporcie?KalkulatoryPoznaj swoje prawaKradzież tożsamościFAQSłownikCopyright 2001- Fair Isaac Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone.

  WAŻNA INFORMACJA:

  Wszystkie produkty FICO ® Score udostępnione na myFICO.com zawierają FICO ® Score 8 i mogą zawierać dodatkowe wersje FICO ® Score. Twój pożyczkodawca lub ubezpieczyciel może użyć innego FICO ® Score niż wersje otrzymane od myFICO lub w ogóle inny rodzaj oceny kredytowej. Ucz się więcej

  FICO, myFICO, Score Watch, The Score That Matters i The Score That Matters są znakami towarowymi lub zastrzeżonymi znakami towarowymi Fair Isaac Corporation. Raport kredytowy Equifax jest znakiem towarowym firmy Equifax, Inc. i jej spółek zależnych. Na Twoje wyniki FICO i stopy procentowe, które możesz otrzymać, wpływa wiele czynników. Fair Isaac nie jest organizacją napraw kredytową w rozumieniu prawa federalnego lub stanowego, w tym ustawy o organizacjach naprawy kredytu. Fair Isaac nie świadczy usług „naprawy kredytowej, porad ani pomocy w zakresie „odbudowy lub „ulepszenia Twojej historii kredytowej, historii kredytowej lub zdolności kredytowej. Strona internetowa FTC na kredyt.

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy