Ekskluzywne korzyści dla klienta, który wymaga więcej

Category: Twoja Karta
17 lutego 2021

Dzięki wyjątkowej sile nabywczej i zaletom Visa Gold jest kartą preferowaną przez osoby, które wymagają nieco więcej od swojej karty kredytowej.

Aby otrzymać tę kartę, kliknij tutaj.

Wyjątkowe korzyści z karty Visa Gold

Jako posiadacz karty Visa Gold w Ameryce Łacińskiej i na Karaibach masz dostęp do kompleksowego i ekskluzywnego programu nagród bez dodatkowych kosztów. Zaprojektowane specjalnie w celu zapewnienia maksymalnej elastyczności, różnorodności i dostępu, Visa Rewards eliminuje liczne ograniczenia i ograniczenia nakładane przez inne programy, aby zapewnić Ci najlepsze nagrody za bycie lojalnym posiadaczem karty Visa Gold.

Co najważniejsze, liczba punktów, które możesz zdobyć, jest nieograniczona, a wszystkie zakupy generują punkty, które możesz zamienić na zasłużone wakacje. Dzięki tym wszystkim punktom możesz *:

  • Lataj w dowolne miejsce na świecie za darmo, w tym do najpopularniejszych miejsc docelowych, dowolną wybraną linią lotniczą i bez ograniczeń dotyczących daty niedostępności. Ponadto loty zarezerwowane za punkty zdobyte w ramach tego programu umożliwiają gromadzenie dodatkowych mil, jeśli jesteś zarejestrowany w programie dla osób często podróżujących wybranej linii lotniczej.
  • Zatrzymaj się w dowolnym hotelu na całym świecie. Ponieważ Visa Rewards starannie wybrała najlepsze firmy hotelarskie, aby zapewnić najbardziej ekskluzywne oferty, zawsze będziesz mieć doskonałe opcje zakwaterowania, które możesz podróżować w dowolne miejsce na świecie.
  • Wynajmij samochód bezpłatnie i bez ograniczeń dotyczących przebiegu.

Ale to nie wszystko. Do wyboru jest znacznie więcej nagród.

Wymiana punktów nie może być prostsza. Zawsze, gdy chcesz zorganizować podróż i dokonać rezerwacji za pomocą punktów programu lojalnościowego, wystarczy, że zadzwonisz do Centrum Obsługi Klienta Visa lub, jeszcze łatwiej, odwiedź ekskluzywną stronę internetową dla posiadaczy kart Visa Gold, na której będziesz mógł sprawdzić swoje punkty. saldo, zapoznaj się ze szczegółowymi opisami nagród i liczbą punktów potrzebnych do ich uzyskania, a następnie wykonaj prostą procedurę odbioru nagrody.

BARDZO WAŻNE: pamiętaj, że będziesz potrzebować numeru konta programu Visa Rewards oraz osobistego numeru identyfikacyjnego lub kodu PIN, gdy będziesz się z nami kontaktować, aby odebrać nagrodę.

Zadzwoń do swojego banku, aby sprawdzić, czy Twoja karta Visa Gold zapewnia taką korzyść.

Kliknij tutaj, aby pobrać obowiązujące warunki.

Kiedy rezerwujesz i opłacasz w całości swój wynajem samochodu za pomocą karty Visa Gold i odrzucasz ubezpieczenie CDW / LDW oferowane przez agencję wynajmu samochodów, otrzymasz bezpłatnie iw każdym kraju na świecie, w tym we własnym kraju, ochronę przed kradzież lub uszkodzenie pojazdu.

Twoje ubezpieczenie wynajmu samochodu ochroni wynajmowany pojazd przed uszkodzeniami w wyniku kolizji, kradzieży, wandalizmu, pożarów oraz częściowych lub całkowitych wypadków. Rezerwacji wynajmu i pełnej płatności należy dokonać za pomocą karty Visa Gold. To ubezpieczenie obejmuje Ciebie, posiadacza karty i wszystkich innych zarejestrowanych kierowców w umowie wynajmu samochodu. Na złożenie wniosku o odszkodowanie będziesz mieć do trzydziestu dni.

Kliknij tutaj, aby pobrać obowiązujące warunki.

Płacąc za przedmiot za pomocą karty Visa Gold, otrzymasz bezpłatnie i bez rejestracji ochronę na wypadek, gdyby cena tego przedmiotu była niższa do trzydziestu dni po jego zakupie.

Jeśli kupiłeś nowy przedmiot za pomocą karty Visa Gold i znajdziesz go po niższej cenie do trzydziestu dni po jego zakupie, ochrona ceny zrekompensuje różnicę w cenie do podanej kwoty, za przedmiot na konto rocznie.

Ta ochrona ceny dotyczy przedmiotów zakupionych w Twoim kraju lub za granicą.

Na złożenie wniosku masz do trzydziestu dni.

Kliknij tutaj, aby pobrać obowiązujące warunki.

Płacąc za przedmiot za pomocą karty Visa Gold, otrzymasz bezpłatnie i bez rejestracji ochronę przed kradzieżą lub przypadkowymi uszkodzeniami w ciągu 180 dni od daty zakupu.

Jeśli kupiłeś nowy przedmiot za pomocą karty Visa Gold i zostanie on skradziony lub przypadkowo uszkodzony, ochrona zakupu naprawi lub zrekompensuje wartość artykułu do 180 dni od daty zakupu. Ta ochrona zakupu dotyczy przedmiotów zakupionych w Twoim kraju lub za granicą. Na złożenie wniosku o odszkodowanie będziesz mieć do trzydziestu dni.

Kliknij tutaj, aby pobrać obowiązujące warunki.

Płacąc za przedmiot za pomocą karty Visa Gold, otrzymasz bezpłatnie i bez rejestracji ochronę, która podwoi lub wydłuży pierwotną gwarancję producenta do jednego roku.

Jeśli kupiłeś nowy przedmiot za pomocą karty Visa Gold, przedłużona gwarancja podwoi lub wydłuży okres bezpłatnej naprawy dostarczony przez oryginalnego producenta elementu, o maksymalnie dodatkowy rok, w przypadku elementów objętych gwarancją producenta wynoszącą co najmniej trzy miesięcy i do trzech lat długości. Zabezpieczenia te są ściśle zgodne z oryginalną gwarancją udzieloną przez producenta. Na złożenie wniosku o odszkodowanie będziesz mieć do trzydziestu dni.

Kliknij tutaj, aby pobrać obowiązujące warunki.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy