HIPOTEKI

17 lutego 2021

Nie ma takiego miejsca jak dom

Zdobądź to, czego potrzebujesz, aby kupić dom, który chcesz

Jest powód, dla którego Keesler Federal został pięciokrotnie wybrany zwycięzcą Sun Herald People’s Choice dla najlepszego pożyczkodawcy hipotecznego. Dzięki naszym znakomitym, niskim opcjom, elastycznym opcjom pożyczki i doświadczonym przedstawicielom ds. Kredytów hipotecznych, w mgnieniu oka będziesz mieć nowe miejsce, do którego możesz zadzwonić do domu.

Niskie lub żadne koszty zamknięciaNie płać więcej niż potrzebujesz w kosztach zamknięcia. Pomożemy Ci zamknąć się z większą ilością pieniędzy w kieszeni.

Elastyczne warunki i cenyDzięki okresom od 10 do 30 lat oraz opcjom o stałym i zmiennym oprocentowaniu możesz pozwolić, aby Twój budżet napędzał kredyt hipoteczny, a nie odwrotnie.

Wskazówki i porady ekspertówDzięki obszernym zasobom internetowym i dedykowanym przedstawicielom ds. Pożyczek na każdym kroku będziesz mieć dostęp do informacji.

Bardzo się cieszę, że wybrałem spółkę kredytową ze swoją spółką kredytową. Byłem pod wielkim wrażeniem wszystkich podczas całego procesu!

– Stephanie C., Ocean Springs, MS

Porównaj opcje kredytu hipotecznego

Najlepiej, jeśli chcesz:

Najlepiej, jeśli chcesz:

Maksymalna kwota pożyczki

Maksymalna kwota pożyczki

Kredyt na koszty zamknięcia

Kredyt na koszty zamknięcia

Dom Darmowy kredyt hipoteczny

Najlepiej, jeśli chcesz:

Aby spłacić swój kredyt hipoteczny w krótszym czasie przy stałym oprocentowaniu.

Maksymalna kwota pożyczki

Kredyt na koszty zamknięcia

Pożyczkodawca zapłacił kredyt w wysokości do 2500 USD na poczet kosztów zamknięcia.

Regulowana stawka

Najlepiej, jeśli chcesz:

Aby rozpocząć spłatę kredytu hipotecznego przy niższym oprocentowaniu, szczególnie jeśli zamierzasz sprzedać w ciągu 5 lat.

Maksymalna kwota pożyczki

510 400 USD lub 600 000 USD za duży kredyt hipoteczny

Stawki mogą się zmieniać w górę lub w dół tylko co 5 lat, z ograniczeniem do 2%.

Kredyt na koszty zamknięcia

Pożyczkodawca zapłacił kredyt w wysokości do 2500 USD na poczet kosztów zamknięcia.

Stała stawka

Najlepiej, jeśli chcesz:

Aby zablokować stałą stawkę.

Maksymalna kwota pożyczki

510 400 USD lub 1 250 000 USD w przypadku kredytu hipotecznego Jumbo.

Kredyt na koszty zamknięcia

UWAGA: Ze względu na dużą liczbę wniosków o kredyt hipoteczny nasz czas odpowiedzi jest dłuższy niż zwykle.Dodatkowe opcje kredytu hipotecznego

Kredyty hipoteczne FHA

Pożyczki Federal Housing Administration oferują bardziej elastyczne standardy kredytowania i niższe wymagania dotyczące zaliczki. Zaliczka może być prezentem od członka rodziny.

Kredyty hipoteczne VAPożyczki Veteran’s Administration są przeznaczone dla kwalifikujących się weteranów i personelu wojskowego czynnej służby.

Kredyty hipoteczne USDAUSDA zapewnia konkurencyjne stawki w społecznościach wiejskich i oferuje 100% program finansowania kwalifikujących się nieruchomości i kredytobiorców. Sprzedawca może przyczynić się do 6% kosztów zamknięcia i przedpłaty.

Odwiedź nasze Centrum kredytów hipotecznych, aby zobaczyć dzisiejsze stawki

Kalkulatory kredytów hipotecznych

Czy powinieneś wynająć czy kupić?

Na ile domu możesz sobie pozwolić?Nie możemy ci wystarczająco podziękować. Uczyniłeś ten proces łatwiejszym, niż myśleliśmy, zwłaszcza że nie przeszliśmy przez pośrednika! Bardzo was wszystkich doceniamy! Zdecydowanie polecę przyjaciołom i rodzinie wizytę w Keesler Federal w celu uzyskania kredytów hipotecznych.

– Iris P. Nguyen, D’Iberville, MS

Federalne Centrum Hipoteczne Keeslera

Poznaj naszych doradców kredytowych

Nasi doradcy kredytowi są gotowi pomóc we wszystkich Twoich potrzebach związanych z finansowaniem domu!

Zasoby dotyczące zakupów w domuSkorzystaj z naszej obszernej biblioteki zasobów hipotecznych.

Uzyskaj niestandardową wycenęWypełnij poniższy formularz, a my stworzymy spersonalizowane oferty na podstawie danych Twojej pożyczki.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące kredytów hipotecznych

Gdzie Keesler Federal oferuje pożyczki mieszkaniowe?

Nieruchomość / dom musi znajdować się w stanie Alabama, Luizjana, Mississippi lub Floryda.

Jakie opłaty pobiera Keesler Federal?Jedynymi opłatami wewnętrznymi obowiązującymi w firmie Keesler Federal są opłata początkowa i opłata manipulacyjna. Wszystkie inne opłaty są opłatami zewnętrznymi (opłaty adwokackie, opłata za wycenę, opłata za raport kredytowy to kilka). Środki zostaną pobrane w celu założenia rachunku powierniczego na potrzeby podatków i ubezpieczenia.

Jak mogę spłacić kredyt hipoteczny?Płatności można dokonać online, telefonicznie lub w oddziale. Salda nie będą widoczne na potwierdzeniu członka w przypadku płatności dokonanych w oddziale. Zobacz wszystkie opcje spłaty kredytu tutaj.

Kochamy naszych członków. Oto nasz sposób na podziękowanie.Czasami torba na zakupy nie jest prezentem niespodzianką, którego naprawdę potrzebujesz. Dzięki innowacyjnemu programowi darowizn dla członków Keesler Federal, możesz wygrać spłatę kredytu hipotecznego (do 1000 USD) za samo członkostwo. Co miesiąc zwracamy ratę kredytu hipotecznego jednemu szczęśliwemu członkowi! Dlaczego to robimy? Ponieważ uważamy, że zasługujesz na więcej.

Ujawnienia
Dostępne w MS, LA, AL, FL.

10-letni stały kredyt hipoteczny | 15-letni stały kredyt hipoteczny | 30-letni stały kredyt hipoteczny | Drugi kredyt hipoteczny o stałym oprocentowaniu | Hipoteka Jumbo | Kredyt hipoteczny o zmiennej stopie procentowej | Kredyt hipoteczny FHA | Kredyt hipoteczny VA | Kredyt hipoteczny USDA

* Oferta: jeśli członek Keesler Federal Credit Union otrzyma od konkurencyjnej instytucji finansowej lepsze oprocentowanie kredytu hipotecznego na zakup lub refinansowanie jego domu, Keesler Federal gwarantuje, że będzie on lepszy lub równy udokumentowanej oferowanej stopie procentowej. Jeśli Keesler Federal nie może dopasować stawki, Keesler Federal wpłaci 1000 USD na konto członka Keesler Federal po zamknięciu pożyczki u konkurenta.

Warunki:

Gwarancja jest dostępna przy zakupie i refinansowaniu hipotek pod zastaw.

Kwalifikujące się programy obejmują programy pożyczek konwencjonalnych, FHA, VA i USDA. Kredyty hipoteczne dostępne w MS, AL, LA i FL.

Te pierwsze programy hipoteczne nie kwalifikują się: pożyczki gruntowe, pożyczki Jumbo, kapitał mieszkaniowy, ARM, Home Free i wszelkie inne programy, które mogą obejmować kredyt pożyczkodawcy federalnego Keesler.

Członkowie ubiegający się o dopasowanie stopy procentowej muszą uzyskać LE (oszacowanie pożyczki) od innego pożyczkodawcy i przedstawić je swojemu urzędnikowi ds. Pożyczek federalnych Keesler w ciągu 24 godzin od złożenia wniosku, wraz z całą dokumentacją wymaganą do zablokowania oprocentowania pożyczki. Keesler Federal musi w tej chwili zablokować oprocentowanie pożyczki.

Alternatywna dokumentacja używana do przedstawienia warunków i stawek konkurencji nie kwalifikuje się do oferty. LE od konkurenta musi być dostarczony do Keesler Federal.

Warunki konkurencyjnej pożyczki muszą być identyczne z warunkami programu pożyczkowego Keesler Federal. Na przykład 15-letnia konwencjonalna pożyczka konkurencyjna o stałym oprocentowaniu, z ubezpieczeniem hipotecznym, nie jest identyczna z tradycyjną pożyczką Keesler Federal o stałym oprocentowaniu na 15 lat, która nie jest objęta ubezpieczeniem hipotecznym.

Keesler Federal zastrzega sobie prawo do naliczania punktów w zależności od stawki konkurencji. Opłaty nie powinny uwzględniać dopasowania stawek.

Gdy Członek zablokuje kurs w Keesler Federal, pożyczka musi zostać zamknięta, a środki muszą zostać wypłacone w okresie obowiązywania blokady stopy procentowej. Jeśli kurs wygaśnie, dopasowanie kursu zostanie unieważnione, a kurs zostanie ponownie zablokowany po aktualnych stawkach rynkowych.

Część Informacje o pożyczkodawcy w oszacowaniu pożyczki musi być w całości wypełniona przez konkurującą instytucję finansową, aby mieć ważny szacunek pożyczki. Niepełne szacunki pożyczki nie będą brane pod uwagę w ofercie gwarancji dopasowania stawki.

Aby otrzymać gwarancję w wysokości 1000 USD, Członek musi dostarczyć podpisaną, wykonaną kopię ostatecznego Ujawnienia Zamknięcia, kopię Noty, podpisaną kopię pierwotnego wniosku o kredyt hipoteczny oraz kopię pierwszego oświadczenia o hipotece lub zarejestrowanego Aktu Zaufania w ciągu 60 dni kalendarzowych od zamknięcia pożyczki u pierwotnego konkurującego pożyczkodawcy. Członek musi udokumentować, że kredyt hipoteczny został zamknięty i nie został odwołany, aby otrzymać gwarancję.

Oferta gwarancji nie obowiązuje, jeżeli pierwotne warunki lub warunki pożyczki ulegną zmianie przed zamknięciem.

Aby zakwalifikować się do gwarancji w wysokości 1000 USD, Członek musi wystąpić o dopasowanie stawki od Keesler Federal Mortgage Loan Originator, przedstawić wypełniony LE konkurenta i udokumentować, że Keesler Federal nie był w stanie dopasować stawki konkurenta. Keesler Federal wystawił LE, z wyższą stawką, posłuży jako dokumentacja, że ​​Keesler Federal nie był w stanie dopasować stawki, gdy prośba o dopasowanie stawki została złożona wraz z LE ukończonego konkurenta.

Jeśli Członek odmówi zablokowania stawki w Keesler Federal, gdy zgodzimy się na dopasowanie stawki, ta oferta traci ważność.

Po sprawdzeniu i zatwierdzeniu wymaganych dokumentów zamknięcia gwarancja w wysokości 1000 USD zostanie zdeponowana na koncie członka Keesler Federal. Depozyt zostanie zrealizowany w ciągu 30 dni kalendarzowych od otrzymania i zatwierdzenia niezbędnej dokumentacji.

Członek jest odpowiedzialny za wszelkie osobiste zobowiązania podatkowe wynikające z otrzymania gwarancji w wysokości 1000 USD.

Pożyczkobiorca musi być członkiem federalnym Keesler w momencie złożenia pierwszego wniosku lub w dniu oszacowania pożyczki, aby się zakwalifikować.

Poproś swojego pożyczkodawcę federalnego pożyczki hipotecznej Keesler o listę wymaganych dokumentów, które należy przedstawić w momencie składania wniosku.

Wszystkie informacje podane we wniosku kredytowym muszą być dokładne i kompletne.

Nie może być sporów związanych z kredytem, ​​takich jak błędy w sprawozdawczości kredytowej, które należy naprawić przed zamknięciem kredytu. Jeśli prawo federalne wymaga trzydniowego opóźnienia przy przekazywaniu zaktualizowanych informacji, co skutkuje opóźnieniem terminu zamknięcia, Keesler Federal nie będzie odpowiedzialny za wygaśnięcie kursu z powodu opóźnienia.

W raporcie z wyceny domu należy przypisać wartość równą lub wyższą od ceny zakupu domu. Raport z wyceny musi być zaakceptowany przez Keesler Federal Credit Union.

Zamknięcie nie może być opóźnione przez sprzedającego lub osobę trzecią, taką jak rzeczoznawca majątkowy, rzecznik prawny lub zarządca nieruchomości, brak uzyskania polisy ubezpieczeniowej właściciela domu, ustalenie strefy powodziowej, niepogoda, klęska żywiołowa lub inne nagłe zdarzenia poza kontrolą Keesler Federal Credit Union. Keesler Federal nie ponosi odpowiedzialności za cenę wygasającą z powodu tych opóźnień.

Jeżeli opóźnienie daty zamknięcia jest spowodowane przez Keesler Federal Credit Union i blokada kursu wygaśnie, Keesler Federal przedłuży blokadę i dotrzyma Gwarancji.

Gwarancja stopy procentowej nie dotyczy zakupów z krótką sprzedażą ani nieruchomości będących własnością banków / inwestorów.

Warunki programu gwarancji dopasowania stawki mogą ulec zmianie.

Program gwarancji dopasowania kursu może ulec zmianie i może zostać przerwany w dowolnym momencie.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy