Jaki portfel bitcoin

17 lutego 2021

Teraz, bardziej niż kiedykolwiek kryptowaluty takie jak Bitcoin zyskują na popularności w świecie rynków internetowych. W mniej niż dekadę Bitcoin urósł z projektu niszowego do wirtualnej gospodarki obejmującej około 50 miliardów dolarów.

Wszyscy – od entuzjastów kryptowalut po inwestorów – podążają za Bitcoinem. To naturalne, że wielu zaczyna interesować się tym, jak działa ta waluta oraz jak można ją kupować, sprzedawać i handlować. Aby ułatwić ten proces portfele Bitcoin zapewniają właścicielom możliwość bezpiecznego przechowywania i przesyłania płatności do iz dowolnego miejsca na świecie.

Dzisiaj przyjrzyjmy się 15 najlepszym portfelom Bitcoin, które oferują najniższe opłaty transakcyjne dla osób zaangażowanych w transakcje na łańcuchu bloków.

Dzięki bardzo niskim opłatom transakcyjnym BlockChain jest dobrze znanym i zaufanym rozwiązaniem portfelowym dla użytkowników Bitcoin. Działając na wszystkich platformach, możesz uzyskać dostęp do swojego portfela zarówno z komputerów domowych, jak i urządzeń mobilnych. W portfelu znajdują się kursy wymiany, kalkulatory i usługi pomocy technicznej, które ułatwiają korzystanie z portfela.

Świetnym wyborem bez jakichkolwiek opłat transakcyjnych jest Xapo. Ten portfel Bitcoin może być używany z dowolnego miejsca i działa w oparciu o uwierzytelnianie dwuskładnikowe dla maksymalnego bezpieczeństwa. Portfel oferuje również dodatkowe funkcje, takie jak sprawdzanie ceny Bitcoinów w czasie rzeczywistym, darmowe Bitcoiny do promocji w mediach społecznościowych oraz łatwy transfer Bitcoinów do i od kogokolwiek.

Jednym z rozwiązań, które obiecuje pomóc w „utrzymaniu zdecentralizowanej Bitcoin, jest Bitcoin Core. To rozwiązanie z portfelem zapewnia pełną weryfikację wszystkich transakcji, interfejs użytkownika działający zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i stacjonarnych oraz zestaw standardów prywatności, których nie ma u żadnego z jego konkurentów. Bitcoin Core to jedno ze starszych i bardziej zaufanych rozwiązań portfelowych.

Paxful oferuje niskie koszty transakcji za pośrednictwem interfejsu internetowego. Niezależnie od tego, czy chcesz wysłać karty podarunkowe Bitcoin, wpłacić gotówkę, przelać Bitcoiny online do kogoś innego, czy zasilić portfel kartą debetową, będziesz mieć taką elastyczność. Dzięki ponad 300 dostępnym opcjom płatności łatwo będzie kupować i sprzedawać Bitcoiny za pośrednictwem portfela Paxful.

Oferta Wirex jako portfela Bitcoin wykracza daleko poza zwykłe przechowywanie monet. Bezpieczeństwo zapewniane przez portfel zapewnia, że ​​Ty – i tylko Ty – masz dostęp do swoich środków 24/7. Możesz łatwo połączyć swoje konto bankowe, kartę debetową i portfel, aby zapewnić bezproblemowe transakcje. Portfel w pełni obsługuje zarówno waluty wirtualne, jak i tradycyjne, co oznacza, że ​​Wirex z łatwością poradzi sobie ze wszystkimi Twoimi informacjami finansowymi.

Dzięki technologii wielu podpisów wbudowanej w portfel BitGo nigdy nie musisz się martwić, że hakerzy ukradną Twoje pieniądze. Ta aplikacja – dostępna na urządzenia mobilne i stacjonarne – przetwarza ponad miliard dolarów transakcji miesięcznie, co czyni ją jednym z bardziej popularnych portfeli o niskich kosztach transakcji.

Portfel Mycelium Bitcoin ułatwia wysyłanie i odbieranie bitcoinów z dowolnego urządzenia mobilnego. Jego funkcja przechowywania w chłodni ułatwia tworzenie kopii zapasowych Bitcoinów bez obawy o ich utratę, a ponadto masz całkowitą kontrolę nad kluczami prywatnymi powiązanymi z Twoimi środkami. Oprócz niskich opłat transakcyjnych dla tych, którzy ich potrzebują, Mycelium oferuje również funkcjonalność PIN-u dla dodatkowej warstwy bezpieczeństwa.

Pierwotnie zbudowany jako uzupełnienie BitPay, portfel Copay pozwala użytkownikom obsługiwać zarówno osobiste portfele, jak i wiele portfeli dla wielu innych podmiotów. Aplikacja zawiera dynamiczne sugestie dotyczące opłat. Dostępna jest przejrzystość w zakresie rozwoju aplikacji, co czyni ją bardziej godną zaufania opcją. Fakt, że ma scentralizowaną walidację, czyni go mniej atrakcyjnym dla niektórych, ale Copay to portfel wysokiej jakości z dostępnymi niskimi opłatami transakcyjnymi.

Zabezpieczony portfel Armoury to rozwiązanie typu open source z funkcją przechowywania w chłodni dla tych, którzy chcą być bezpieczni ze swoimi pieniędzmi. W przeciwieństwie do wielu innych portfeli, jego otwarty charakter oznacza, że ​​nie musisz ufać innym, aby Cię nie oszukać. Oprócz oferty w chłodni zawiera również rozproszony multi-podpis zapewniający maksymalną ochronę.

Jedną z niesamowitych rzeczy w portfelu Bitcoin GreenAddress jest opcja wymiany przez opłatę: umożliwia to zmianę opłaty transakcyjnej za płatności w zależności od tego, jak szybko chcesz potwierdzić swoje transakcje. Dzięki funkcji szybkiego logowania PIN, narzędziom do przeliczania cen, opcjom transakcji z wieloma podpisami i uwierzytelnianiu dwuskładnikowemu, znajdziesz tutaj wszystko, czego potrzebujesz.

Jeden z oryginalnych portfeli Bitcoin na rynku, portfel Ethereum, cieszy się powszechnym uznaniem i wieloma pozytywnymi recenzjami zadowolonych użytkowników kryptowalut. Ta aplikacja i usługa blockchain, dostępna dla urządzeń z systemem Windows, może być używana nie tylko do wysyłania i otrzymywania płatności, ale zawiera nieograniczoną funkcjonalność w celu pełnej integracji z dowolnymi projektowanymi aplikacjami. Ten całkowicie zdecentralizowany portfel nadal cieszy się powszechną popularnością i prawdopodobnie będzie w dającej się przewidzieć przyszłości.

Jeden z niewielu portfeli Bitcoin dostępnych dla systemu Linux, Electrum to samodzielne rozwiązanie, które zapewnia łatwy w użyciu interfejs. Uproszczony, aby zapewnić działanie na wszystkich urządzeniach, Electrum daje Ci pełną kontrolę nad opłatami transakcyjnymi: oszczędzaj pieniądze, gdy się nie spieszysz, i płać nieco więcej opłat, gdy potrzebujesz szybkiego potwierdzenia. Dzięki uproszczonej walidacji, dwuskładnikowemu uwierzytelnianiu i protokołom prywatności wbudowanym w aplikację, będziesz mieć wszystkie oczekiwane funkcje, jednocześnie mając pełną kontrolę nad opłatami transakcyjnymi.

Portfel Bither ułatwia sprawdzanie poprawności transakcji i daje Ci pełną kontrolę nad tym, jak, kiedy i gdzie wykorzystujesz transakcje. Dostępny na urządzenia z systemem iOS, Android, Windows, Linux i Mac, Twój portfel możesz zabrać gdziekolwiek jesteś. Chociaż portfel wykorzystuje sugestie dotyczące opłat statycznych, a prywatność nie jest tak silna, jak niektórzy inni rywale z tej listy, jest to solidny portfel z niższymi opłatami transakcyjnymi niż wiele innych portfeli.

Dzięki portfelowi ArcBit będziesz mieć całkowitą kontrolę nad swoimi pieniędzmi. Ten portfel zawiera opcjonalną funkcję chłodni i wykorzystuje scentralizowaną walidację. Dla tych, którzy martwią się opłatami transakcyjnymi, ArcBit zawiera dynamiczny system opłat z nadpisaniem. Dzięki różnorodnym zabezpieczeniom prywatności zaprojektowanym tak, aby Twoje pieniądze były w Twoich rękach, z pewnością docenisz połączenie bezpieczeństwa i łatwości użytkowania, które zapewnia użytkownikom portfel.

Wreszcie zaawansowany, ale prosty w obsłudze portfel, mSIGNA oferuje użytkownikom systemów Windows, Mac i Linux proste rozwiązanie. Pełna walidacja wbudowana w aplikację i zwiększona prywatność sprawiają, że mSIGNA jest najlepszym wyborem dla wielu użytkowników Bitcoin. Niektóre inne funkcje obejmują synchronizację wielu urządzeń i rozwiązania do przechowywania w chłodni / tworzenia kopii zapasowych na papierze. Ostatecznie głównym punktem sprzedaży dla wielu są doskonałe protokoły bezpieczeństwa zawarte w tym portfelu.

Wniosek

Przy dziesiątkach potencjalnych wyborów do rozważenia czasami może być trudno zawęzić wybór. Jeśli oszczędzanie na kosztach transakcji jest dla Ciebie ważne, rozważ te 15 opcji. Równoważąc koszty transakcji z bezpieczeństwem, dostępnością i autonomią, nie znajdziesz lepszych dostępnych opcji.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy