Kupno samochodu ze złym kredytem i bez pieniędzy

Kupno samochodu ze złym kredytem i bez pieniędzy
Category: Twoja Ocena
16 października 2020

Kup nowy samochód bez historii kredytowej – czy wiesz, że teraz możesz również kupić nowy samochód, nawet jeśli masz złą historię kredytową. To, że nie masz kredytu, nie oznacza, że ​​nie jesteś odpowiedzialnym obywatelem i wielu pożyczkodawców to rozumie.

Kup nowy samochód ze złą historią kredytowąjak kupić samochód ze złym kredytem i bez pieniędzy Czy rozumiesz Teraz możesz również kupić nowy samochód, nawet jeśli masz słabą historię kredytową. Widzieliśmy wiele osób, które mówią „ I don t mieć dobry kredyt, ale trzeba samochodu ” Tylko dlatego, że nie masz kredyt nie znaczy, że jest rozumiany przez kredytodawców i że nie jesteś citizen.There to maj salony samochodowe finansowanie samochodu ze złym kredytem, ​​dzięki tym dealerom samochodów ze złymi kredytami możesz kupić samochód bez kredytu i bez zaliczki, Chcą dowodów, że pieniądze mogą zostać zwrócone przez Ciebie. Jeśli szukasz salonu samochodowego, możesz podjąć kroki, aby przekonać zarówno pożyczkodawców, jak i sprzedawców do współpracy, pomimo zerowego wyniku kredytowego. Dla większości ludzi samochód nie jest luksusem. Potrzebujesz go, aby dostać się do pracy, zabrać dzieci do szkoły i załatwić nawet najbardziej podstawowe sprawy, takie jak zakupy. Po kilku jazdach próbnych i porównaniu cen wybrałeś najlepszy pojazd dla siebie. Ale bez historii kredytowej lub zdolności kredytowej nie będziesz mieć możliwości znalezienia kredytu samochodowego. Chcesz sfinansować samochód, ale nie jesteś pewien, czy zostaniesz przyjęty? Jeśli nie masz historii kredytowej, uzyskanie dostępu może być trudne, a pożyczki samochodowe nie są wyjątkiem. Zakup pojazdu nie jest prostym wyborem.Istnieje kilka alternatyw dla zakupu samochodu na finansowanie, od zakupu. Jedną z najbardziej przerażających finansowo rzeczy, które mogą się zdarzyć, jest zepsucie samochodu nie do naprawienia, gdy nie masz kredytu lub złego kredytu.

finansowanie samochodu bez sprawdzania zdolności kredytowej lub gwaranta

W zależności od tego, kogo zapytasz, zdobycie samochodu może być czymś między trudnym a niemożliwym, jeśli nie masz kredytu.Jeśli niedawno wyemigrowałeś do Stanów Zjednoczonych, jesteś studentem lub po prostu nigdy nie skorzystałeś z okazji, aby skonstruuj historię kredytową, zakup samochodu nie jest beznadziejny. Nie jesteś sam. Potrzebujesz jednak dodatkowych badań, aby upewnić się, że uzyskasz najlepszą dostępną cenę – która niestety jest nadal droższa niż gdybyś miał udowodnioną, pozytywną historię kredytową. Musisz także pomyśleć o kosztach bieżących. Najprawdopodobniej to druga rzecz, którą kupisz – po zamieszkaniu. Obecnie podpisuje się na linii przerywanej. Ale czekaj, jest problem. Nie masz żadnej historii kredytowej, chociaż potrzebujesz kredytu samochodowego.

Czy mogę dostać samochód bez zaliczki – Brak kredytu w finansowaniu samochodu

Jednak możesz mieć trudny czas dla tych, którzy nie mają historii kredytowej. Jeśli nie masz historii kredytowej, pożyczkodawcy nie mają żadnych wcześniejszych informacji, które pomogłyby im określić, czy jesteś odpowiedzialnym pożyczkobiorcą. Są chwile, kiedy kredyt nie będzie miał żadnego znaczenia, ponieważ czasami będzie możliwość sfinansowania samochodu bez jakiejkolwiek weryfikacji zdolności kredytowej. Konsument ma z tego zalety. Pominięte płatności, niewywiązanie się z płatności i zaległości płatnicze – jak wspomnieliśmy wcześniej, w trudnych czasach nasi klienci zmagali się z płatnościami i zadłużeniem. Posiadanie niekorzystnego kredytu może prawdopodobnie ograniczyć Twoje wybory, jeśli chodzi o zakup samochodu, ale opiera się to na założeniu, że fundusz jest tego świadomy. Słaba lub słaba ocena kredytowa jest zwykle spowodowana opóźnieniami w ustaleniach kredytowych.Nie musisz ich informować, że jest to negatywne, jeśli nie muszą dowiadywać się, jaki jest Twój wynik kredytowy niż zwykle, dzięki czemu masz możliwość rozważenia samochodu.

Jakiej zdolności kredytowej potrzebuję, aby kupić samochód?

Ile historii kredytowej potrzeba, aby kupić samochód? Ocena kredytowa wymagana do zakwalifikowania się do kredytu samochodowego zależy od pożyczkodawcy, u którego składasz wniosek. Kredytodawcy mogą stosować różne modele oceny zdolności kredytowej. Niektóre modele przypisują różne wagi różnym elementom oceny kredytowej, więc będą się one różnić w zależności od tego, która firma zapewnia finansowanie. Wersje mogą mieć różne zakresy ratingu kredytowego. Co może spowodować zmianę wyników. Wynik kredytowy na poziomie 700 w skali, która rośnie o 900, może oznaczać coś więcej niż wynik kredytowy na poziomie 700. Pożyczki te mają mniej korzystne warunki i wyższe stopy procentowe.

Nie ma szybkiego rozwiązania ani sposobu na poprawę zdolności kredytowej. Będziesz chciał skontaktować się z agencją, która jeśli coś wydaje się niewłaściwe, dostarcz raport natychmiast, aby rozpocząć proces aktualizacji informacji. Fantastycznym miejscem do rozpoczęcia jest przejrzenie ich i zamówienie raportu kredytowego. Zwróć uwagę. Powinieneś pomyśleć o zamówieniu swojej zdolności kredytowej. Te czynniki ryzyka poinformują Cię, które elementy Twojej historii kredytowej pomogą Ci dowiedzieć się, gdzie i jak wpływają na Twoje wyniki kredytowe.

Jak ubiegać się o pożyczkę na samochód bez sprawdzenia zdolności kredytowej ?

Kiedy starasz się o kredyt samochodowy u nas, początkowo przeprowadzamy „ miękkie wyszukiwanie ” w Twojej historii kredytowej, sprawdzamy, jak wcześniej i obecnie zarządzasz wszelkimi pożyczkami lub finansami. byłby widoczny dla innych pożyczkodawców. jeśli zdecydujesz się pójść dalej, dopiero wtedy zostanie przeprowadzone dokładne wyszukiwanie. Jeśli szukasz finansowania samochodu i składasz wniosek w wielu różnych witrynach, upewnij się, że wszelkie trudne wyszukiwania, które są przeprowadzane. Sprawdzanie zdolności kredytowej jest przeprowadzane, aby każdy potencjalny pożyczkodawca mógł dowiedzieć się czegoś więcej o Tobie, jeśli chodzi o Twoją szansę na przyjęcie do finansowania. Wiele twardych czeków kredytowych w krótkim okresie może być szkodliwe. sprawdzenie zdolności kredytowej, pożyczkodawca zwykle bierze pod uwagę różne rzeczy, w tym:

 1. Wiek wnioskodawcy
 2. dochód wnioskodawcy
 3. Bieżące wydatki finansowe Sytuacje i długi Które wnioskodawcy zrealizowali
 4. Poprz. nieodebrane spłaty i powód niepowodzenia
 5. Jeżeli Wnioskodawca złożył wnioski o finansowanie Wcześniej
 6. Kwota pożyczki, jaką Wnioskodawca chce pożyczyć
 7. długość okresu finansowego

Kup samochód bez kredytu i pieniędzy

Opcje do rozważenia przy zakupie samochodu bez kredytu

 1. co-signer – cosigner to każdy, kto ma świetną zdolność kredytową i zmniejszony współczynnik. Kiedy dryfujesz do banku lub salonu bez kredytu i na pewnym etapie ktoś zapyta, czy możesz znaleźć współsygnatariusza. Dla tych, którzy mają członka. Dodatkowo będą postrzegane przez pożyczkodawcę jako kozioł ofiarny, jeśli zdecydujesz, że spłacane pożyczki nie są w Twoim stylu. Możesz mieć możliwość zakwalifikowania się do niektórych pożyczkodawców samochodowych, którzy w przeciwnym razie mogą odciągnąć cię od kredytu samochodowego. W przypadku kredytu samochodowego współsygnatariusz umożliwia „pożyczenie” swojej historii kredytowej. Gwarantują odebranie płatności w przypadku, gdy nie możesz ich dokonać. Stąd pożyczkodawca wie, że w przypadku niewypłacalności. Decydując się na pozyskanie współsygnatariusza, musisz być bardzo ostrożny – Twoje działania wpłyną na nie również w przyszłości.
 2. alternatywne dane kredytowe –Możesz jednak mieć rachunek bieżący, telefon, rachunek za media lub raty leasingowe. Jest wielu pożyczkodawców, którzy pobierają wygórowane odsetki i opłaty, korzystając z osób, które rozpaczliwie poszukują kredytu i nie rozumieją wszystkich swoich opcji. Niektóre formuły oceny zdolności kredytowej, takie jak FICO XD, będą obejmowały szereg z tych elementów, często alternatywne lub nietradycyjne informacje kredytowe – ponieważ nie są one używane w konwencjonalnych modelach oceny zdolności kredytowej. Rozlicz, jak tylko będziesz mieć kilku pożyczkodawców do porównania. Ale masz rachunki za media, swoje konto, telefon komórkowy i dzierżawę. Mogą wykazać, że jesteś w stanie dokonywać terminowych płatności, jeśli zajmowałeś się fakturami. Jedną rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę przy zakupie samochodu, jest dealer, który zapewnia finansowanie.
 3. Finansowanie złego kredytu – czy kupujący z minimalnym kredytem może otrzymać kredyt samochodowy? Prawdopodobnie widziałeś reklamy wszędzie: „bez opłat – nie ma problemu”. Jeśli Twoja ocena kredytowa jest dobra, możesz znaleźć pożyczkę. Ale co, jeśli masz okropny kredyt? Producent samochodów, wykonanie połączenia telefonicznego Nail może opłacić kilka informacji. Ale czy mogą pracować z kimś, kto nie ma kredytu? A jeśli Co by chcieli udzielić ci tej pożyczki? Historia lub być może współsygnatariusz. Jednak te dealerzy zwykle pobierają znacznie wyższe stopy procentowe niż wierzyciele o złych kredytach, a prawdopodobieństwo ich odzyskania jest zwykle wyższe.
 4. banki wspólnotowe i spółdzielcze kasy pożyczkowe
 5. Salon używanych samochodów bez sprawdzania zdolności kredytowej

Jak zdobyć samochód bez kredytu, współpłacenia i zaliczki

Wielu naszych Czytelników pytało nas Czy mogę otrzymać kredyt samochodowy bez cosignera? Gdzie mogę znaleźć pożyczkę samochodową bez cosignera? Możesz znaleźć kredyt samochodowy. Kwota, którą możesz pożyczyć – będzie się różnić w zależności od Twojej historii kredytowej i sytuacji. Możesz znaleźć pożyczkę samochodową, która nie wymaga cosignera Ale to jest idealne rozwiązanie dla Ciebie – pożyczkodawcy lub dealera w unii kredytowej Pożyczkobiorcy, których ryzyko jest niskie, jeśli nie masz najlepszych, są preferowani przez pożyczkodawców Inne aspekty twojego wniosku, kredyt mają być silnym przed złożeniem wniosku. Ci, którzy nie mają kredytu lub mają słaby kredyt, mogą chcieć zwrócić się do dealerów i pożyczkodawców. Rzeczy takie jak niska płatność i dochód oznaczają, że Twoja pożyczka może zostać spłacona przez Ciebie. Podczas gdy pożyczkobiorcy z kredytem mogą wykryć konkurencyjne stawki w banku lub spółdzielczej spółce pożyczkowej.

Pożyczki samochodowe bez kredytu lub ze złym kredytem

Niektórzy pożyczkodawcy, którzy specjalizują się w pracy z osobami, które nie mają kredytu lub mają słaby kredyt. Jeśli jesteś kupującym, możesz mieć pieniądze na spłatę ryczałtu bez popadania w zadłużenie. Dla tych, którzy mają kiepski kredyt, aby znaleźć pożyczkę samochodową bez 16, twoje opcje są nieco bardziej ograniczone. Chociaż możliwe jest uzyskanie zgody na pożyczkę za ich pośrednictwem, jeśli jednak nie masz tych środków na pokrycie własnego pojazdu, możesz zadać sobie pytanie: Niektórzy pożyczkodawcy internetowi specjalizują się w pożyczkach samochodowych dla pożyczkobiorców ze słabym kredytem. Te generalnie mają wyższe stawki – zwykle w liczbach dwucyfrowych, znajdziesz tutaj kup, zapłać tutaj (BHPH), które zapewniają możliwości finansowania pożyczkobiorcom, którzy nie spełniają wymagań banku. Niewystarczająca zdolność kredytowa utrudnia pożyczkodawcy ocenę wniosku o pożyczkę.Jeśli jesteś młody i marzysz o zakupie pojazdu, jeśli nie masz cosignera, możesz napotkać dokładnie ograniczone możliwości jako kupujący ze złym kredytem. Wciąż dostępne są opcje pożyczki na samochód dla pożyczkobiorców bez kredytu. Dzieje się tak dlatego, że pożyczkodawca nie może ocenić Twojej zdolności do spłaty pożyczki, co sprawia, że ​​ryzykujesz bardziej niż ktoś. Jeśli chcesz przejść przez bank lub spółdzielczą kasę kredytową, pomocne może być posiadanie dużej zaliczki i regularne zatrudnienie. Więcej informacji znajdziesz tutajJeśli chcesz przejść przez bank lub spółdzielczą kasę kredytową, pomocne może być posiadanie dużej zaliczki i regularne zatrudnienie. Więcej informacji znajdziesz tutajJeśli chcesz przejść przez bank lub spółdzielczą kasę kredytową, pomocne może być posiadanie dużej zaliczki i regularne zatrudnienie. Więcej informacji znajdziesz tutajGwarantowane pożyczki samochodowe bez kredytu No Cosigner No Money Down

Uważaj na dyski testowe

 1. Zamiast jeździć samochodem testowym, lepiej przyjrzeć się finansom po jeździe próbnej. Pomoże ci to zachować praktyczność w podejmowaniu decyzji. Ta zasada ma zastosowanie niezależnie od tego, czy chodzi o regularne finansowanie, czy o kredyt samochodowy z zerową spłatą . Oferty sprzedaży są po to, aby wyrwać ci serce, a nie dać ci najlepszą ofertę finansową.
 2. Należy pamiętać, że sprzedawcy przedstawią długą listę korzyści i oszczędności kosztów, a mogą nawet porównać oferty, które ich firma ma do zaoferowania, z ofertami innych firm, aby spróbować Cię przekonać. Nie pozwól im naciskać na sprzedaż, aby osiągnąć większy zysk. Będziesz zmuszony do podjęcia złej decyzji.

Jeśli szukasz zerowego finansowania samochodu, możemy pomóc Ci podjąć świadomą decyzję. Nasza aplikacja zajmuje kilka minut, a odpowiedź zajmuje tylko 60 sekund. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszych zerowych opcjach finansowania samochodów

Jak kupić samochód bez pieniędzy

# 1 Oceń, na co Cię stać

Przed zakupem samochodu musisz realistycznie pomyśleć o swoich finansach. Jeśli nie masz historii kredytowej, nie oznacza to, że nie jesteś w stanie spłacać długów; Oznacza to po prostu, że nie miałeś powodu, aby to zrobić, a wierzyciele chcą zobaczyć dowody na to, że możesz spłacić swoje pożyczki. Im większa opłata początkowa w pieniądzu, tym lepiej, ponieważ zmniejsza to całą kwotę finansowania i może zwiększyć Twoje szanse na otrzymanie kredytu.

finansowanie samochodu brak kredytu , brak kredytu kredytu kredytu samochodowego

 • Oceń swoje obecne konto i przygotuj budżet. Ile dodatkowego dochodu możesz wypłacić w tym momencie z rachunku bieżącego bez negatywnego wpływu na Twoje wpływy?
 • Zobacz swoje konto oszczędnościowe Ile pieniędzy jest do zbycia?
 • Jeśli nie masz zbyt wielu środków na wniesienie opłaty wstępnej, rozważ rozpoczęcie ścisłego planu oszczędnościowego i wróć do zakupu samochodu, gdy będziesz mieć więcej pieniędzy. Pożyczkodawcy będą chętniej zaciągać pożyczkę bez Twojego kredytu, jeśli możesz zapłacić co najmniej 20% opłaty początkowej.
 • Zastanów się również, ile będziesz musiał miesięcznie oddzielać na ubezpieczenie samochodu, paliwo i konserwację.

# 2 Uzyskaj oceny kredytowe

Warto wiedzieć, jak zobaczą Cię pożyczkodawcy, zanim zaczniesz ubiegać się o pożyczki samochodowe, zwłaszcza bez historii kredytowej. Może się to wydawać odwrotne do zamierzonych, jeśli nie masz historii kredytowej, ale byłbyś zaskoczony, gdybyś znalazł pewne rzeczy w swoim pliku. Uzyskaj historię kredytową w odpowiednim biurze informacji kredytowej w miejscu Twojego zamieszkania.

Kup samochód bez kredytu i pieniędzy

 • Raporty kredytowe można znaleźć na kilka sposobów. Na przykład w USA. Na stronach internetowych odpowiednich urzędów pobierają opłatę w wysokości około 40 USD za jednorazowy przegląd trzech raportów kredytowych i Twojej zdolności kredytowej. Jednak ustawa o nazwie Fair Credit Reporting Act wymaga, aby urzędy dostarczały bezpłatne raporty raz na 12 miesięcy. Możesz również poprosić o darmowy raport kredytowy w swoim banku.
 • Błędy w historii kredytowej mogą wpłynąć na stopę procentową i to, czy udzielą ci pożyczki, czy nie, i możesz kwestionować te błędy. Spory należy przesłać na piśmie do biur informacji kredytowej.

# 3 Otwórz konto kredytowe

Otwarcie konta kredytowego, gdy tylko zdecydujesz, że chcesz otrzymać pożyczkę samochodową, pomoże twojej zdolności kredytowej, jeśli nie masz historii. Na przykład zabezpieczona karta kredytowa jest przydatna, ponieważ nie wymaga historii kredytowej, aby o nią poprosić.

 • Przy składaniu wniosku o pożyczkę samochodową weź dokumentację dotyczącą tej karty kredytowej u pożyczkodawców.

# 4 Zbadaj ubezpieczenie kredytu

Możesz wykupić ubezpieczenie kredytu specjalnie na pokrycie pożyczki w przypadku utraty dochodów. Ubezpieczenie kredytu obejmuje Twoje płatności, w całości lub w części, na wypadek braku możliwości spłaty kredytu. Może to pomóc chronić Twoją zdolność kredytową przed zdarzeniami, na które nie masz wpływu. Ubezpieczenie kredytu na życie, ubezpieczenie na wypadek niezdolności do pracy oraz ubezpieczenie mienia to opcje dostępne dla klientów. Pożyczkodawca może czuć się bardziej komfortowo, udzielając ci pożyczki, jeśli wiesz, że chcesz ją spłacić w nagłych wypadkach.

 • Weź pod uwagę miesięczny koszt tego rodzaju ubezpieczenia. To może być drogie.

# 5 Określ, czy możesz sobie pozwolić na dodatkowe przedmioty

Pod koniec doświadczenia związanego z zakupem samochodu zostaniesz zapytany, czy chcesz dodać dodatkowe wydatki, takie jak przedłużone gwarancje i plany ochrony płatności. Upewnij się, że wiesz, ile tego rodzaju dodatkowych kosztów, na ile będzie to przydatne i czy Cię na to stać.

pożyczka pod zastaw samochodu bez kredytu

 • Przedłużone gwarancje na samochody sprawią, że nie będziesz musiał płacić za duże naprawy. Wadą tego jest to, że jest to dodatkowy wydatek, czasem przekraczający 1000 USD, i pamiętaj, że jeśli kupujesz stosunkowo nowy lub używany samochód, prawdopodobnie nie potrzebujesz nawet gwarancji, ponieważ często obejmują one tylko naprawy. ważne, takie jak naprawa silnika lub awaria skrzyni biegów.
  • Nowe samochody, jak i niektóre używane, posiadają gwarancje, które chronią pojazd przez lata, więc przedłużone gwarancje rzadko mają sens finansowy.
 • Plany ochrony płatności są podobne do ubezpieczeń kredytu zapewnianych tylko przez tych samych koncesjonariuszy. Chodzi o to, że jeśli nie możesz dokonać płatności, sprzedawca oferuje pokrycie ich przez kilka miesięcy.
 • Plany ochrony płatności są jednak bardzo restrykcyjne, a licencjobiorca ponosi odpowiedzialność tylko w przypadku śmierci kupującego, ciężkiej choroby lub bezrobocia. Większość specjalistów finansowych nie zaleca zakupu planów płatności, ponieważ są one drogie i rzadko są tego warte.

# 6 Sprawdź, czy masz to, czego chcą pożyczkodawcy

Po przejrzeniu finansów i ocenie zdolności kredytowej zastanów się, czego szukają pożyczkodawcy i zastanów się, czy je masz. Pożyczkodawcy przychylnie patrzą na osoby ze średnim ratingiem kredytowym (od 620 do 680), które mają wyższe dochody i które od kilku lat pracują u tego samego pracodawcy.

 • Jeśli to Cię nie opisuje (a prawdopodobnie tak nie jest, jeśli nie masz historii kredytowej), nie jest to rozstrzygające. Istnieją inne sposoby uzyskania pożyczki bez historii kredytowej.
 • Jeśli nie masz tych rzeczy, możesz poszukać cosignera, który je posiada, aby udowodnić, że możesz spłacić pożyczkę. Jednak wyrażając zgodę na bycie współsygnatariuszem, osoba ta będzie teraz prawnie odpowiedzialna za wszelkie płatności, których nie dokonasz, co może mieć negatywne konsekwencje dla Twojej zdolności kredytowej lub kondycji finansowej. Przed podpisaniem upewnij się, że Ty i Twój współsygnatariusz znacie związane z tym ryzyko.

Wniosek

Uzyskanie samochodu bez kredytu lub złego kredytu jest możliwe Uzyskanie kredytu samochodowego może nie być prostą rzeczą. Jeśli pracujesz nad budowaniem własnego kredytu i możesz poczekać, oszczędzasz pieniądze dzięki korzystnym warunkom kredytu. . Mając cierpliwość, możesz zdobyć swoje ręce. Jednak pojazd jest potrzebny, abyś rozejrzał się, aby upewnić się, że warunki drapieżnych pożyczkodawców i oszustw. Nawet jeśli nie jesteś obywatelem USA. Pożyczkodawca, który Ci pomoże, a Ty możesz jechać swoją drogą Następnym razem, gdy będziesz musiał zejść do salonu, będziesz mieć pieniądze dla siebie bez konieczności jazdy Bez potrzeby, aby ktoś za Ciebie ręczył bez względu na Twoją zdolność kredytową, możesz dostać pożyczkę samochodową. Dla tych, którzy potrzebują usprawnienia procesu kredytowego i nie mają historii kredytowej, może Ci pomóc cosigner.Spółdzielcze kasy pożyczkowe i banki oferują ceny pożyczkobiorcom, którzy mają dobry kredyt, podczas gdy ci, którzy nie mają kredytu lub mają słaby kredyt, mogą chcieć zajrzeć do dealerów i pożyczkodawców. Ułatw sobie to dzięki tym wskazówkom.

Jeśli nie masz dużo pieniędzy i nie chcesz dostać pożyczki, omiń dealera i poszukaj samochodu sprzedawanego przez osobę fizyczną. Na stronach z ogłoszeniami drobnymi, takimi jak Craigslist, można znaleźć wiele używanych samochodów w rozsądnych cenach. Tacy sprzedawcy zwykle proszą w tej chwili o gotówkę. Musisz również przynieść podpisany tytuł do lokalnego urzędnika hrabstwa lub równoważnego organu w miejscu zamieszkania, aby zarejestrować samochód i zapłacić podatki od zakupu, którymi zwykle zajmuje się dealer. Oznacza to również, że nie będziesz mieć zapisu zakupu w swojej historii kredytowej.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy