Litecoin Trading

Category: Przez Cały
17 lutego 2021

Handel kontraktami CFD na Litecoin

Litecoin stał się wiodącym konkurentem Bitcoin, a teraz możesz handlować tą ekscytującą cyfrową walutą z AvaTrade. Kiedy handlujesz Litecoinem jako kontraktami CFD z AvaTrade, możesz natychmiastowo handlować długimi lub krótkimi (kupować lub sprzedawać), więc możesz działać na podstawie swojej analizy, niezależnie od tego, czy jesteś optymistą, czy cynicznym co do przyszłości walut cyfrowych. AvaTrade jest wiodącym w branży brokerem z jednymi z najlepszych dostępnych warunków handlowych, w tym z najniższymi spreadami kryptowalut na rynku.

 • Handluj Litecoinem z dźwignią do
 • Handluj na potężnych platformach MetaTrader 4 lub MetaTrader 5 i WebTrader
 • Handluj gdziekolwiek jesteś dzięki naszym darmowym aplikacjom na tablety i urządzenia mobilne
 • Ciesz się bezpieczeństwem handlu z regulowanym brokerem
 • Uzyskaj wsparcie na żywo w swoim języku, gdy rynki są otwarte
 • Rynek Litecoin jest dostępny dla traderów 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, dla maksymalnej wygody
 • Dostępne są zarówno ręczne, jak i automatyczne platformy handlowe

AvaTrade jest wiodącym w branży brokerem z jednymi z najlepszych dostępnych warunków handlowych, w tym z najniższymi spreadami kryptowalut na rynku.

Co to jest Litecoin?

Litecoin jest walutą internetową typu open source, która umożliwia natychmiastowe, niemal zerowe koszty płatności peer-to-peer na całym świecie. Blockchain Litecoin jest w stanie obsłużyć większe wolumeny transakcji, w przeciwieństwie do swojego przodka Bitcoina.

Wynika to głównie z częściej generowanych bloków, w których sieć obsługuje więcej transakcji bez konieczności modyfikowania jakichkolwiek przyszłych wersji oprogramowania. W rezultacie sprzedawcy uzyskują szybsze potwierdzenia płatności.

Nauka o Litecoinie

Elektroniczne wydobywanie Litecoinów rozpoczęto od przydzielenia górnikom 50 nowych Litecoinów na blok. Kwota ta była zmniejszana o połowę co cztery lata lub mniej więcej co 840 000 bloków. Obecnie górnicy otrzymują nagrodę w wysokości 12,5 litecoinów za blok. W przybliżeniu do 2042 roku liczba ta spadnie do 0. Sieć Litecoina ma produkować 84 miliony litecoinów, co równa się 4-krotności liczby jednostek Bitcoin.

Dystrybucja Litecoinów odbywa się poprzez szyfrowanie portfela, które zapewnia bezpieczeństwo monet, a także umożliwia przeglądanie transakcji.

Dlaczego warto handlować kontraktami CFD na kryptowaluty z AvaTrade?

 • Bezkompromisowe bezpieczeństwo dzięki 7 organom regulacyjnym i oddzielnym kontom Twoje pieniądze są chronione przez cały czas.
 • Wiele kryptowalut do wyboru Handluj szeroką gamą kryptowalut dostępnych na naszych platformach transakcyjnych.
 • Brak ukrytych opłat oferujemy zero prowizji i żadnych opłat bankowych za transakcje!
 • Crypto Never Sleeps AvaTrade jest jednym z niewielu brokerów oferujących całodobową obsługę i wsparcie w 15 językach.
 • Hojna dźwignia zwiększ swój kapitał początkowy dzięki hojnej dźwigni i uzyskaj znacznie większą ekspozycję na handel niż saldo konta. Do 2: 1 (dla mieszkańców UE) 25: 1 (dla mieszkańców spoza UE).
 • Ogranicz swoje ryzyko możesz ustawić poziomy zysków i strat, używając limitów Stop Loss lub Take Profit podczas handlu. Określ maksymalną kwotę, jaką jesteś gotów zaryzykować, spekulując ceną lub ustal cenę, po której chcesz czerpać zyski. Dostępne są również przyszłe zamówienia, takie jak kupowanie zatrzymań i limity zakupów. Możesz także skorzystać z naszego przełomowego narzędzia do zarządzania ryzykiem AvaProtect, które chroni Twoje transakcje przed stratami.
 • Handluj kryptowalutami z walutami Fiata – w przeciwieństwie do wielu giełd, które ograniczają swoim klientom handel tylko kryptowalutami na kryptowaluty, nasi klienci mogą również handlować kryptowalutami w walutach Fiata (USD, EUR, JPY itp.).

✅ Dlaczego kontrakty CFD mają sens w handlu Litecoinami?

Kontrakty CFD umożliwiają spekulację ceną przyszłych ruchów rynkowych Litecoina bez fizycznego posiadania monety. Zamiast tego będziesz spekulować na temat ruchów cen. Możesz handlować Litecoinem zarówno na rynkach rosnących, jak i spadających, w przeciwieństwie do kupowania rzeczywistych aktywów, w takim przypadku kupujesz je, aby czerpać zyski ze wzrostu cen. Ponadto możesz zyskać ekspozycję przy niższym kapitale i skorzystać z:

 • Bezpieczeństwo – nie musisz się martwić, że Twoje Litecoiny zostaną skradzione. CFD to produkt pochodny. Twoje potencjalne zyski są oparte na ruchach ceny Litecoin, ale żadne Litecoiny nie są kupowane ani sprzedawane w Twoim imieniu.
 • Prostota – kupowanie kryptowalut bezpośrednio może być skomplikowane. Handel kontraktami CFD na AvaTrade jest tak prosty, jak wybranie Litecoin z menu i kliknięcie opcji SPRZEDAJ lub KUP. To takie proste, że możesz to zrobić również na telefonie komórkowym lub tablecie.
 • Handluj kontraktami CFD na dźwignię – jako finansowy instrument pochodny możesz handlować kontraktami CFD z dźwignią, co oznacza, że ​​możesz otworzyć większą pozycję na rynku.
 • Dywersyfikacja – Jako jeden z wiodących na świecie brokerów CFD, AvaTrade oferuje szeroką gamę produktów CFD i par Forex, z których możesz handlować na jednej platformie.

Litecoin – Silver to Bitcoin’s Gold

Litecoin to zdecentralizowana waluta cyfrowa typu peer-to-peer (znana również jako kryptowaluta) oparta na systemie Bitcoin. Twórcy Litecoina starali się dostosować model Bitcoin, aby opracować bardziej stabilną i wydajną walutę.

Istnieje kilka kluczowych różnic między Bitcoinem (i jego pochodnymi Bitcoin Cash i Bitcoin Gold) a Litecoinem, w tym sposób „wydobywania monet, procedury bezpieczeństwa i całkowita liczba monet przeznaczonych do wyprodukowania.

W 2013 roku wartość Litecoina wzrosła z mniej niż 0,01 USD do ponad 20 USD. Czy Litecoin może pójść za przykładem Bitcoina i nadal rosnąć w wartości? Dzięki AvaTrade możesz wchodzić i wychodzić z rynków dzięki naszej szybkiej realizacji i lewarowanym pozycjom. Ćwicz na naszym 21-dniowym koncie demo i poczuj się jak handlując Litecoinami i poznawaj nasze platformy.

Handluj na zmianach cen Litecoin w 3 krokach:

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy