Najlepsze karty kredytowe z ubezpieczeniem wynajmu samochodu: chroń siebie i zbieraj mile, punkty lub zwrot gotówki

Najlepsze karty kredytowe z ubezpieczeniem wynajmu samochodu: chroń siebie i zbieraj mile, punkty lub zwrot gotówki
Category: Najlepsze Karty
16 października 2020

Rejestracja w celu korzystania z kart kredytowych za pośrednictwem linków partnerskich zapewnia nam prowizję. Warunki mają zastosowanie do ofert wymienionych na tej stronie. Oto nasze pełne zasady reklamowe.

Zapewnienie najlepszej ceny wynajmu samochodu na wakacje jest ważne, ale powinieneś również upewnić się, że jesteś odpowiednio ubezpieczony w razie wypadku i że otrzymujesz nagrody za podróż lub zwrot gotówki za wynajem. Różnorodne karty kredytowe oferują ubezpieczenie wynajmowanych samochodów, więc nie musisz zaznaczać pola ubezpieczenia przy odbiorze samochodu.

Oto przegląd powodów, dla których skorzystasz z karty kredytowej, która oferuje podstawową gwarancję wynajmu samochodu:

Najlepsze karty kredytowe do wypożyczania samochodów

 • Chase Sapphire Reserve: Najlepsze nagrody za podróże
 • Preferowana karta Chase Sapphire: Najlepsza dla początkujących podróżników
 • Karta United℠ Explorer: najlepsza do gromadzenia mil United Airlines
 • Preferowana karta kredytowa Chase Ink Business: ogólnie najlepsza karta dla małych firm
 • Chase Ink Business Cash Credit Card: Najlepsza mała wizytówka bez opłaty rocznej
 • Dowolna z najlepszych kart American Express: najlepsza do wynajmu długoterminowego

Informacje dotyczące preferowanej karty kredytowej Ink Business, karty Ink Business Cash zostały zebrane niezależnie przez Million Mile Secrets. Dane karty na tej stronie nie zostały sprawdzone ani dostarczone przez wydawcę karty.

KartaPremia wstępnaRoczna opłata
Chase Sapphire Reserve® 50000 punktów bonusowych po wydaniu 4000 USD na zakupy w ciągu pierwszych trzech miesięcy od otwarcia konta 550 $
Chase Sapphire Preferred® Card 80000 punktów Chase Ultimate Rewards po wydaniu 4000 USD na zakupy w ciągu pierwszych 3 miesięcy od otwarcia konta 95 $
United℠ Explorer Card 40000 mil premiowych po wydaniu 2000 USD na zakupy w ciągu pierwszych trzech miesięcy od otwarcia konta. Roczna opłata w wysokości 95 USD, zniesiona w pierwszym roku
Preferowana karta kredytowa Ink Business

100 000 punktów Chase Ultimate Rewards po wydaniu 15 000 $ na zakupy w ciągu pierwszych trzech miesięcy od otwarcia konta 0 USD
Ink Business Cash℠ Karta kredytowa 500 $ bonusu (50000 punktów Chase Ultimate Rewards) po wydaniu 3000 $ na zakupy w ciągu pierwszych trzech miesięcy od otwarcia konta 0 USD
Każda z najlepszych kart American Express różna różna

Korzystanie z jednej z najlepszych kart kredytowych do wypożyczania samochodów zapewni Ci ochronę w razie wypadku. (Zdjęcie: RossHelen / Shutterstock)

Chase Sapphire Reserve

Otrzymasz podstawowe ubezpieczenie wynajmu, gdy użyjesz karty Chase Sapphire Reserve, aby zapłacić za wynajem samochodu i odrzucić ubezpieczenie agencji wynajmu na wypadek kolizji (CDW) lub zrzeczenia się odszkodowania za straty (LDW).

Ubezpieczenie Chase Sapphire Reserve do wypożyczenia samochodu dotyczy wynajmu na 31 dni z rzędu lub mniej w Stanach Zjednoczonych i większości innych krajów. (Zawsze zadzwoń do administratora świadczeń, aby sprawdzić zakres ubezpieczenia). Jesteś objęty ubezpieczeniem za szkody spowodowane kolizją lub kradzieżą, ale nie za uszkodzenia innych pojazdów lub mienia ani obrażenia. Ponieważ ochrona jest podstawowa, nie będziesz musiał najpierw składać roszczenia we własnej firmie ubezpieczeniowej.

Chase Sapphire Reserve ma mniej wyjątków niż karta Chase Sapphire Preferred. Jeśli wynajmujesz samochód z wyższej półki, lepszym rozwiązaniem jest Chase Sapphire Reserve.

Kiedy złożysz wniosek i zostaniesz zatwierdzony do Chase Sapphire Reserve, otrzymasz 50000 punktów Chase Ultimate Rewards po wydaniu 4000 USD na zakupy w ciągu pierwszych trzech miesięcy od otwarcia konta.

Nawet na rozległych wyspach Malediwów możesz zdobyć punkty Chase Ultimate Rewards za korzystanie z Sapphire Reserve na wynajem samochodu. (Zdjęcie: Jag_cz / Shutterstock)

Bonus za rejestrację jest wart nawet 750 $ w postaci korzyści związanych z podróżami, gdy wymieniasz punkty na loty, hotele, wynajem samochodów i nie tylko za pośrednictwem portalu turystycznego Chase. Z Chase Sapphire Reserve Twoje punkty są warte 1,5 centa za podróż zarezerwowaną przez stronę Chase.

 • 3 punkty Chase Ultimate Rewards za każdego dolara na podróże (z wyłączeniem 300 dolarów na podróż) i posiłki
 • Środki na wyciągu w wysokości do 300 USD na zakupy w podróży (np. Bilety lotnicze, Airbnb, hotele, wynajem samochodów lub Uber) w każdym roku rocznicy konta
 • Członkostwo Priority Pass Select zapewnia dostęp do poczekalni lotniskowych
 • 100 $ kredytu na wyciągu Global Entry lub TSA PreCheck
 • Brak opłat za transakcje zagraniczne

Karta jest objęta roczną opłatą w wysokości 550 USD, która nie jest uchylana w pierwszym roku. Możesz jednak zrównoważyć tę opłatę dodatkami, takimi jak wyciąg z podróży w wysokości 300 USD i dostęp do poczekalni na lotnisku.

Te korzyści i podstawowe ubezpieczenie wynajmu samochodu sprawiają, że Chase Sapphire Reserve jest naszym najlepszym wyborem wśród podróżnych kart kredytowych premium do wykorzystania w wynajmie samochodów. Oto nasza recenzja Chase Sapphire Reserve.

Preferowana karta Chase Sapphire

Chase Sapphire Preferred oferuje doskonałą ochronę podróży, w tym podstawowe ubezpieczenie wynajmu samochodu, które obejmuje szkody spowodowane kradzieżą lub kolizją wypożyczonego samochodu, gdy płacisz za wynajem kartą. Jest to świetne rozwiązanie w przypadku podróży osobistych, ponieważ wiele kart ogranicza podstawowe ubezpieczenie do podróży służbowych. Zdobywasz również 2 punkty Chase Ultimate Rewards za podróże i posiłki i nie ma żadnych opłat za transakcje zagraniczne.

Polecamy Chase Sapphire Preferred jako pierwszą kartę kredytową dla początkujących miłośników mil i punktów. To nasz najlepszy wybór do wypożyczania samochodów, jeśli nie interesuje Cię karta premium, taka jak Chase Sapphire Reserve. Kiedy zarejestrujesz się i zostaniesz zatwierdzony, zdobędziesz 80000 punktów Chase Ultimate Rewards po wydaniu 4000 $ na zakupy w ciągu pierwszych trzech miesięcy od otwarcia konta.

Możesz wykorzystać bonus rejestracyjny na 800 $ w gotówce lub 1000 $ na podróż zarezerwowaną przez portal turystyczny Chase. Potencjalnie większą wartość uzyskasz, jeśli prześlesz punkty bezpośrednio do linii lotniczych i partnerów hotelowych, takich jak Hyatt.

 • 2x punkty Chase Ultimate Rewards za każdego dolara wydanego na podróże i posiłki na całym świecie

 • 1x punkt Chase Ultimate Rewards za każdego dolara wydanego na wszystkie inne zakupy
 • Zwrot kosztów za opóźnienie podróży – zwrot do 500 $ za bilet, jeśli podróż jest opóźniona o ponad 12 godzin

Karta podlega rocznej opłacie w wysokości 95 USD. Oto nasza recenzja Chase Sapphire Preferred.

Chase Sapphire Preferred obejmuje podstawową usługę wynajmu samochodu – na wszelki wypadek. (Zdjęcie: monkeybusinessimages / iStock)

United℠ Explorer Card

Jeśli chcesz gromadzić mile United Airlines MileagePlus, karta United Explorer jest dobrym wyborem, ponieważ obejmuje ubezpieczenie wynajmu samochodu w przypadku większości wypożyczeń poniżej 31 dni, gdy cała kwota wynajmu zostanie obciążona kartą United℠ Explorer Card. To ubezpieczenie zaczyna obowiązywać, zanim będziesz musiał złożyć reklamację w swojej firmie ubezpieczeniowej.

Z United Explorer otrzymasz 40000 mil premiowych po wydaniu 2000 $ na zakupy w ciągu pierwszych trzech miesięcy od otwarcia konta. 40 000 mil MileagePlus może zbliżyć Cię do biletu autokarowego w obie strony w Stanach Zjednoczonych, ponieważ ceny zaczynają się od zaledwie 25 000 mil.

 • 2x mil United Airlines 1 dolar wydany na zakupy United Airlines
 • 2x mil United Airlines 1 dolar wydany w restauracjach i na pobyty w hotelach
 • 1x mila United Airlines 1 dolar wydany na wszystko inne

Możesz przeczytać naszą recenzję karty United Explorer tutaj.

Preferowana karta kredytowa Ink Business

Chase Ink Business Preferred zdobywa punkty Chase Ultimate Rewards, które są naszymi ulubionymi elastycznymi punktami. Otrzymasz również podstawową gwarancję wynajmu samochodu, wynajmując samochód do celów biznesowych.

Karta Ink Business Preferred zapewnia premię za rejestrację w wysokości 100 000 punktów Chase Ultimate Rewards po wydaniu 15 000 USD na zakupy w ciągu pierwszych trzech miesięcy od otwarcia konta.

To wystarczy na:

 • 1250 USD na podróż za rezerwację biletów lotniczych, pobytów w hotelu lub wynajmu samochodów za pośrednictwem portalu turystycznego Chase (bez dat wyłączonych)
 • Potencjalnie jeszcze większa wartość dzięki transferowi punktów bezpośrednio do linii lotniczych i partnerów hotelowych, takich jak Hyatt, Southwest lub United Airlines

Skorzystaj z usługi Chase Ink Business Preferred, aby zarezerwować samochód na następną podróż służbową i uzyskać podstawowe ubezpieczenie wynajmu samochodu oraz cenne punkty Chase Ultimate Rewards. (Zdjęcie: Tanasan Sungkaew / Shutterstock)

 • 3 punkty Chase Ultimate Rewards za każdego dolara wydanego na podróże, zakupy, usługi internetowe, kablowe i telefoniczne, zakupy reklamowe dokonane w serwisach społecznościowych i wyszukiwarkach (do maksymalnie 150000 USD łącznych zakupów na konto w roku rocznicowym)
 • 1x punkty Chase Ultimate Rewards za wszystkie inne zakupy
 • Do 600 $ ubezpieczenia telefonu komórkowego, gdy płacisz rachunek za telefon za pomocą karty

Roczna opłata za kartę w wysokości 95 USD nie jest zniesiona w pierwszym roku. A dodatek do ubezpieczenia telefonu faktycznie działa.

Ta karta podlega zasadzie Chase 5/24. Znajdziesz naszą recenzję preferowanego biznesu Chase Ink tutaj.

Ink Business Cash Credit Card

Karta Chase Ink Business Cash obejmuje podstawowe ubezpieczenie wynajmu samochodu, gdy jest używana do wynajmu samochodu do celów biznesowych, oraz najwyższy w historii bonus powitalny Ink Business Cash – zwrot 500 USD (50000 punktów Chase Ultimate Rewards) po wydaniu 3000 USD na zakupy w pierwsze trzy miesiące otwarcia konta. To niesamowita oferta, a karta nie ma opłaty rocznej.

Posiadacze kart Ink Business Cash mogą sparować swoją kartę z inną kartą, która zdobywa punkty Chase Ultimate Rewards i przekazywać je partnerom turystycznym, takim jak Hyatt. (Zdjęcie: Hyatt)

Ink Business Cash zawiera również:

 • 5% zwrotu gotówki (5 punktów Chase Ultimate Rewards) za pierwsze 25 000 USD wydane na łączne zakupy w sklepach z artykułami biurowymi oraz w usługach telefonicznych, internetowych i telewizji kablowej w każdym roku rocznicy konta
 • 2% zwrotu gotówki (2x punkty Chase Ultimate Rewards) za pierwsze 25000 $ wydane na łączne zakupy na stacjach benzynowych i restauracjach w każdym roku rocznicowym konta
 • 1% zwrotu gotówki (1x punkt Chase Ultimate Rewards) przy wszystkich innych zakupach

Podstawowe ubezpieczenie wynajmu samochodu dotyczy wynajmu w celach biznesowych i musisz zapłacić kartą Chase Ink Business Cash. Zapewnia jedynie dodatkowe pokrycie w przypadku wynajmu do użytku osobistego. Trzymam tę kartę w portfelu od lat, ponieważ nie ma opłaty rocznej. I zawsze używam go, aby zarobić 5% zwrotu gotówki (5x punktów) w firmie Staples podczas zakupów w mojej firmie wynajmującej wakacje. Takie punkty bonusowe naprawdę się sumują. Oto nasza recenzja.

Najlepsze karty American Express

Większość kart American Express obejmuje dodatkowe ubezpieczenie na wynajem samochodu, ale wszystkie karty Amex oferują podstawowe ubezpieczenie wynajmu samochodu za niewielką dodatkową opłatą, co z pewnością może być tego warte.

Możesz zarejestrować się i zobaczyć więcej szczegółów na temat programu ochrony wypożyczalni samochodów American Express Premium online. To, co wyróżnia ten program, to fakt, że płacisz

18 USD dla mieszkańców Kalifornii i

15 USD dla mieszkańców Florydy) za wynajem przez maksymalnie 42 kolejne dni wynajmu (30 kolejnych dni wynajmu dla posiadaczy kart w stanie Waszyngton).

Większość wypożyczalni samochodów pobiera tę samą cenę codziennie. Program American Express Premium Car Rental Protection nie obejmuje jednak wynajmu samochodów w Australii, Irlandii, Izraelu, Włoszech, na Jamajce i Nowej Zelandii.

Możesz przeczytać więcej o najlepszych ofertach kart American Express. Ubieganie się o małe wizytówki Amex nie zmniejszy Twoich szans na zatwierdzenie kart w Chase (jeśli ostatnio złożyłeś wniosek o wiele nowych kart), ponieważ małe wizytówki Amex nie pojawiają się w Twoim osobistym raporcie kredytowym.

Jeśli więc się zakwalifikujesz, złożenie wniosku o małą wizytówkę Amex może być świetnym sposobem na zdobycie bonusów za bezpłatne podróże.

Zrozumienie podstawowego i dodatkowego zakresu wynajmu samochodów

Jedną z największych przyczyn nieporozumień z kartami kredytowymi jest zrozumienie, jak w rzeczywistości działa popularny dodatek „ubezpieczenie wynajmu samochodu”. Ważne jest, aby zrozumieć różnicę między podstawowym i dodatkowym zasięgiem.

Załóżmy, że obciążasz wypożyczenie samochodu kartą kredytową, która oferuje dodatkowe ubezpieczenie wynajmu samochodu i odrzucasz ubezpieczenie od kolizji (CDW) oferowane przez wypożyczalnię samochodów. Wiele osób robi to, aby zaoszczędzić pieniądze, ponieważ CDW może być drogie (nierzadko zdarza się, że podwaja koszt wynajmu).

Jeśli masz polisę ubezpieczeniową samochodu w USA i ulegniesz wypadkowi w Stanach Zjednoczonych, dodatkowe ubezpieczenie karty kredytowej wynajmu samochodu pokryje tylko to, co pozostało po złożeniu wniosku u głównego ubezpieczyciela samochodu. Nadal będziesz odpowiedzialny za odliczenie za pośrednictwem swojej firmy ubezpieczeniowej i będziesz musiał zgłosić jej wypadek, co może doprowadzić do wzrostu składki. Dodatkowe ubezpieczenie na Twojej karcie kredytowej również nie pokryje szkód w innym samochodzie, żadnych szkód majątkowych ani obrażeń Ciebie lub innych osób.

Jeśli nie masz polisy ubezpieczeniowej samochodu w USA, dodatkowe ubezpieczenie wynajmu samochodu na karcie kredytowej będzie działać jako podstawowe ubezpieczenie samochodu do wynajęcia i zwykle pokryje koszty fizyczne uszkodzenia samochodu oraz szkody spowodowane kradzieżą, utratą użytkowania opłaty i opłaty holownicze za wypożyczony samochód. Nadal odpowiadasz za szkody wyrządzone innym osobom i mieniu.

Za roczną opłatę w wysokości 95 USD na karcie możesz zaoszczędzić setki dolarów na ubezpieczeniu wynajmu samochodu. (Zdjęcie: pathdoc / Shutterstock)

Podobnie poza Stanami Zjednoczonymi najbardziej drugorzędne ubezpieczenie samochodu na wynajem z kartą kredytową będzie w rzeczywistości podstawowym ubezpieczeniem samochodu na wynajem i pokryje koszty fizycznego uszkodzenia samochodu oraz szkód spowodowanych kradzieżą, utratą użytkowania i holowaniem wynajmowanego samochodu. Nadal będziesz odpowiedzialny za szkody wyrządzone innym osobom i mieniu.

Dla porównania, jeśli opłata za wynajem zostanie obciążona kartą kredytową oferującą podstawową gwarancję wynajmu samochodu i odrzucisz ubezpieczenie od szkód kolizyjnych oferowane przez wypożyczalnię samochodów, ubezpieczenie karty kredytowej zwykle pokryje rachunek za uszkodzenia fizyczne i szkody spowodowane kradzieżą, utratą – opłaty za użytkowanie i holowanie wynajmowanego samochodu, jeśli ulegniesz wypadkowi (do wysokości limitu ubezpieczenia) bez konieczności składania reklamacji w firmie ubezpieczeniowej.

To powiedziawszy, podobnie jak drugorzędne ubezpieczenie wynajmu samochodu, podstawowe ubezpieczenie wynajmu samochodu nie obejmie uszkodzeń drugiego samochodu, żadnego uszkodzenia mienia ani obrażeń odniesionych przez Ciebie lub innych. I nadal jesteś odpowiedzialny za te szkody. Twoje osobiste ubezpieczenie samochodu może pokryć te roszczenia.

Korzystanie z karty, która oferuje podstawowe ubezpieczenie wynajmu samochodu, gdy odmówisz odstąpienia od odszkodowania za wypadek kolizji za pośrednictwem agencji wynajmu samochodów, może w końcu bardzo pomóc, jeśli coś się stanie. Większość kart kredytowych oferuje dodatkowe ubezpieczenie wynajmu samochodu, ale garstka oferuje podstawowe ubezpieczenie wynajmu samochodu.

Konkluzja

Nasze najlepsze karty kredytowe do wypożyczania samochodów to:

 • Chase Sapphire Reserve: Najlepsze nagrody za podróże
 • Preferowana karta Chase Sapphire: Najlepsza dla początkujących podróżników
 • Karta United℠ Explorer: najlepsza do gromadzenia mil United Airlines
 • Preferowana karta kredytowa Chase Ink Business: ogólnie najlepsza karta dla małych firm
 • Chase Ink Business Cash Credit Card: Najlepsza mała wizytówka bez opłaty rocznej
 • Dowolna z najlepszych kart American Express: najlepsza do wynajmu długoterminowego

Firmy obsługujące karty kredytowe, które oferują podstawowe ubezpieczenie wynajmu samochodu, płacą tylko za uszkodzenia wynajmowanego samochodu, a nie za uszkodzenia innych samochodów, mienia lub obrażeń ciała.

Nie polegaj na ubezpieczeniu samochodu wynajmu karty kredytowej, jeśli nie czujesz się komfortowo z ryzykiem. Skontaktuj się z firmą ubezpieczeniową, aby sprawdzić, czy w ramach polisy masz ubezpieczenie od odpowiedzialności za obrażenia ciała.

Aby dowiedzieć się więcej o podróżowaniu z punktami w celu zaoszczędzenia pieniędzy (i kłopotów), zapisz się do naszego newslettera.

Czy kiedykolwiek musiałeś korzystać z podstawowego ubezpieczenia wynajmu samochodu na karcie kredytowej? Opowiedz mi o swoim doświadczeniu w komentarzach poniżej.

Chase Sapphire Preferred® Card

Chase Sapphire Preferred® Card

Zdobądź 80 000 punktów bonusowych po wydaniu 4 000 USD na zakupy w ciągu pierwszych 3 miesięcy od otwarcia konta. To 1000 $ na podróż, jeśli wykorzystasz Chase Ultimate Rewards®.

2 razy więcej punktów za podróże i posiłki w restauracjach na całym świecie, kwalifikujące się usługi dostawy, jedzenie na wynos i kolację poza domem oraz 1 punkt za każdego dolara wydanego na wszystkie inne zakupy.

Uzyskaj 25% więcej wartości, wymieniając się na przeloty, hotele, wypożyczalnie samochodów i rejsy za pośrednictwem Chase Ultimate Rewards. Na przykład 80 000 punktów jest warte 1000 USD na podróż.

Uzyskaj nieograniczone dostawy z opłatą za dostawę 0 USD i obniżonymi opłatami za obsługę przy zamówieniach powyżej 12 USD przez co najmniej jeden rok na kwalifikujące się zakupy żywności za pomocą DashPass, usługi subskrypcyjnej DoorDash. Aktywuj do 31.12.2021.

Zdobądź 5X punktów za przejażdżki Lyft do marca 2022 r. To 3X punktów oprócz 2X punktów, które już zdobyłeś za podróż.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy